Politikalarımız

Ana Sayfa / Şirket / Politikalarımız

Politikalarımız

Karaca Mekatronik olarak; topluma daha iyi hizmet verebilmek için çalışanlarımızın bilgi donanımını güçlendirecek yönetim politikalarını benimsiyoruz. 
Üretimin her aşamasında çevreye olan olumsuz etkileri en aza indirmek için stratejiler belirliyor ve çevre dostu politikalar izliyoruz. Doğal kaynak kullanımını en aza indirmek, gelecek nesillere sağlıklı bir çevre sunmak için, tüm ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun hareket ediyoruz.

HSE (İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Politikası)

Avenof’un tüm çalışanları ve yönetimi, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine daha güvenli ve sağlıklı iş ortamı yaratmak; "Sıfır İş Kazası" idealine ulaşmak ve üretim yaparken yaşadığımız çevreyi korumak amacıyla hizmet vermektedir.

Karaca Mekatronik, yürürlükteki İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Koruma ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uyan, faaliyetleri sonucunda oluşan olası tüm riskleri belirleyen ve bu riskleri kabul edilebilir seviyeye indirmek üzere çalışma başlatan, doğal kaynakları ve enerji kaynaklarının tüketimini ekonomik ve verimli bir seviyede kullanmayı hedefleyen bir anlayışa sahiptir.
Karaca, sürekli iyileştirme prensiplerine dayalı; bir yönetim sistemini benimser ve gerçekleştireceğini taahhüt eder.

Faaliyetlerimizin insan ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini minimize etmek, müşterimiz ve tedarikçilerimiz dâhil tüm personelimizi sağlık ve çevrenin korunması konularında bilinçlendirmek, gerekli görüldüğünde ilgili eğitimleri vermek de diğer önemli hedeflerimiz arasındadır.

Kalite

Kaliteli ürün üretme süreci, öncelikle iyi bir tedarikçi seçimiyle başlar. Müşteri beklentilerini karşılamak ve minimum servis bakımla üretim sürecini aksatmadan tedarikçilerimizin alanlarında iyi olmaları bizim için önceliktir. Üretim ilkesi olarak güvenilirlik, süreklilik ve saygınlığı benimsiyoruz. Ürünlerimizin çalışanlarına, müşterilerine ve çevreye karşı olumsuz etkilerini azaltmayı hedefliyoruz.

Bilgi Güveniği 

Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uyulması için çalışıyoruz. Sitede bulunan iletişim formu aracılığıyla verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi taahhüt ediyoruz.

Bu bilgiler sadece formu dolduran şahıs ve firmaların taleplerine cevap vermek, Avenof ürünleri hakkında bilgilendirmek ve anketlerimize katılım amacıyla kullanılmaktadır. 

Müşteri İlişkileri

Müşterilerimizin taleplerini yerine getirirken şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı hareket ederiz. Müşterilerimizden aldığımız şikayet ve istekleri daima objektif ve dikkatli bir şekilde inceler, onlara en kaliteli hizmeti çözüm olarak sunarız. Alınan geri bildirimler ve istekler, kalıcı iyileştirmelerle yeni sürecimize eklenir.

İLETİŞİME GEÇİN

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

İLETİŞİM