Skip to content

Hakkımızda

        2003 yılında kurulan firmamız,

  • Konveyör ve Otomasyon Sistemleri
  • Doğrusal Hareket Sistemleri
  • Alüminyum Sigma Profil ve Aksesuarları 
  • AGV (Otomatik Yönelimli Araç)
  • ESS (Enerji Depolama Sistemleri)

konularında faaliyet göstermektedir.

Dünya üzerindeki gelişen süreçte, görülmektedir ki üretim ve imalat sayesinde en ileri teknoloji ve yeni malzemeler kullanılmak suretiyle hem kalite ve hem de hız konusunda büyük bir yarış yapılmaktadır. Biz de AVENOF olarak seri üretim ve otomasyon teknolojisi alanında kullanılan malzemelerin sağlanmasında ve bu yarışta ülkemizin yerini almasında firma olarak katkıda bulunmaktan dolayı sevinçliyiz.

Sektörümüzün ihtiyacı olan ürünlerin ve ekipmanların üretimlerini gerçekleştirmek üzere genişleyen kadromuz ve alt yapımız ile bu alanlarda çalışmalarımızı yoğunlaştırmayı hedef seçtik. Her geçen gün artan ürün portföyümüzle ve endüstriyel ekipmanlarla teknik alanlarda faaliyet gösteren ülkemizin güzide üretici firmalarına partnerlik yapmaktayız.

AVENOF genç ve dinamik personeli ile kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarına devam etmektedir.

Yaratıcı fikirler ve uygulama pratikliği sayesinde müşterilerimizin beklediği hizmet kalitesinin de üzerinde hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak temel hedefimizdir.

KARACA MEKATRONİK Konveyör ve Otomasyon Sistemleri Mak. San. Tic. Ltd. Şti

Misyon

Her geçen gün artan teknoloji ve inovasyon odaklı ürün portföyümüz ve endüstriyel ekipmanlı yapımızı; ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile konveyör ve otomasyon sistemlerini geliştirip, yurt içi ve yurt dışı pazar yerinde ihtiyaçları karşılamak.

Vizyon

“Projelerinize değer katıyoruz” sloganıyla çıktığımız bu yolda:
Yaratıcı fikirler ve uygulama pratikliği sayesinde müşterilerimizin beklediği hizmet kalitesinin de üzerinde hizmet vererek %100 müşteri memnuniyetini sağlamak temel hedefimizdir.

avenof

Anahtar Teslim Projeler

Size Özel Çözümler

Fikirlerinizi Hayata Geçirmek

Standart Ürünler

Yedek Parça Temini ve Servis Hizmeti

Tarihçe

2003
2004
2005
2015
2023
.
Mekanik Tasarımlar ve Dizayn
Alüminyum Sigma Profil Uygulamaları
Doğrusal Hareket ve Konveyör Sistemleri
AGV Sistemleri
Enerji Depolama Sistemleri